Strony

środa, 26 września 2012

Uniwersum Metro 2033: W mrok - Andriej Diakow [zapowiedź]

© Insignis
Z przyjemnością ogłaszamy zbliżającą się wielkimi krokami premierę kolejnej powieści z serii Uniwersum Metro 2033. Jesienią ukaże się drugi tom trylogii Andrieja Diakowa zatytułowany „W mrok”. Autor opowiada dalsze losy stalkera Tarana i jego wychowanka Gleba.

Przed premierą opublikujemy fragmenty książki, tradycyjnie również w postaci audio. Będą im towarzyszyły konkursy, w których zwycięzców obdarujemy oryginalnymi gadżetami Uniwersum Metro 2033.

Na zaproszenie wydawnictwa Insignis Media przyjedzie do Polski Andriej Diakow, autor obu tegorocznych premierowych książek w serii Uniwersum Metro 2033: „Do światła” i „W mrok”. Weźmie on udział, jako gość specjalny, w festiwalu fantastyki Falkon 2012 w Lublinie. Będzie to okazja dla wszystkich czytelników by spotkać autora i z nim porozmawiać. Więcej szczegółów opublikujemy wkrótce.

„W mrok”

Na oczach załogi pływającej platformy wiertniczej Babel mieszkańcy Moszcznego giną w ogniu eksplozji nuklearnej. W jednej chwili znikają ludzie, budynki i nadzieje na lepszą przyszłość. Kto podniósł rękę na pokojową społeczność wyspy? Podejrzenie pada na mieszkańców petersburskiego metra. Śledztwo w tej sprawie spoczywa na barkach stalkera Tarana. Sytuacja komplikuje się, gdy niespodziewanie znika jego przybrany syn Gleb. Mnożą się pytania, a droga do prawdy jest pełna trudności. Odpowiedzi są bowiem ukryte w mroku – na samym dnie ludzkiej duszy. 
 

2 komentarze:

  1. Najpierw sięgnę po "Do światła", a następnie zabiorę się za czytanie "W mrok" :)

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. czytałam pierwszą część, więc sięgnięcie po tę jest dla mnie obowiązkiem :)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...