Strony

poniedziałek, 4 lutego 2013

Trailer „Pana Lodowego Ogrodu” już niebawem [informacja prasowa]


Wydawnictwo Fabryka Słów postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom ogromnej rzeszy fanów fantastyki i przygotować trailer „Pana Lodowego Ogrodu”, jednej z najważniejszych powieści ostatniej dekady.

Zaczęło się od piosenki, która była zachętą do rozpoczęcia przygody ze światem Midgaardu. „Ocalona pieśń” zabrzmiała w kilku stacjach radiowych i podczas uroczystej premiery 4 tomu książki, natomiast na kanale Youtube zanotowała ponad 7 tysięcy wyświetleń. Oprócz tego, wydawnictwo przygotowało cykl filmów promujących czytelnictwo. Fragmenty powieści prezentowali aktorzy, sportowcy i piosenkarze tacy jak: Tomasz Majewski, Jacek Rozenek, Sławomir Orzechowski, Anja Orthodox, Piotr Gociek i Magda Wójcik z zespołu Goya.

I choć premiera 4 tomu książki miała miejsce 30 listopada 2012, wszystkie tomy „Pana Lodowego Ogrodu” sprzedają się świetnie i do dziś nie schodzą z list księgarskich bestsellerów. Jarosław Grzędowicz cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co pokazały tłumy czytelników na kilku ostatnich spotkaniach autorskich w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Takie spotkania udowadniają, że Polacy chcą czytać i kupować książki.

Już niebawem zaprezentujemy Państwu oficjalny trailer „Pana Lodowego Ogrodu”. Przygotujcie się na kolejne spotkanie z Midgaardem. Oto kilka migawek z filmu.

Vuko powraca…


cid:image004.jpg@01CE02E7.26391860

4 komentarze:

 1. Kurczę, wszyscy tak chwalą tego "Pana Lodowego Ogrodu", że muszę go kupić. ;)
  Kiedyś już miałem taki zamiar, ale uznałem, ze książka nie będzie ciekawa i kupiłem inną... Może i był to błąd, nie wiem, przekonam się wkrótce.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wczoraj właśnie zakupiłam 1 tom "Pana Lodowego Ogrodu" i nie mogę się już doczekać aż go zacznę! Tyle jeszcze przede mną do tomu 4.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam z niecierpliwością :-) Zazdroszczę tym którzy mają Pana Lodowego Ogrodu jeszcze przed sobą :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zainteresowałeś mnie ta ksiażką... Może przeczytam w najbliższym czasie;) Zapraszam http://mirror-of--soul.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...