Strony

środa, 19 czerwca 2013

Assassin's Creed: Porzuceni - Oliver Bowden [premiera]


Już dziś premiera książki Olivera Bowdena Assassin’s Creed: Porzuceni, najnowszego tomu bestsellerowej serii

Wyczekiwana książka Olivera Bowdena Assassin’s Creed: Porzuceni od dziś do kupienia we wszystkich dobrych księgarniach.

Piąta książka z serii Assassin’s Creed jest lekturą zaskakującą. Jak podkreśla jeden z recenzentów, otrzymujemy książkę, która po raz pierwszy nie skupia się na historii znanej już fanom gry, lecz na zupełnie nowym wątku fabularnym. Nie mogło zabraknąć nawiązań do Assassin’s Creed III, ale w grze poznaliśmy tylko czyny bohaterów. Dzięki opisom motywów Haythama Kenwaya spotkanie z generałem Braddockiem, misję odszukania Benjamina Churcha czy próbę zamachu na Jerzego Waszyngtona zobaczymy w nowym świetle.

Tropiąc zabójców ojca i porywaczy siostry Haytham Kenway trafi na pola bitewne w Niderlandach w czasie wojny o austriacką sukcesję; znajdzie się w samym centrum amerykańskiej wojny o niepodległość; zmierzy się z eunuchami w pałacu osmańskiego namiestnika w Damaszku i koptyjskimi mnichami w klasztorze Abou Gerbe na górze Gheber Etel. Zadawniony konflikt asasynów i templariuszy wikła losy kolejnych pokoleń. Odwieczne rozgrywki zdają się nie mieć końca.

Prezentując kolejny fragment zachęcamy do lektury. Możecie go posłuchać w znakomitej interpretacji Artura Dziurmana. http://youtu.be/Wbj3Mo1eN_0

2 komentarze:

  1. Przydałoby się w końcu nadrobić zaległości z tą serią, bo swojego czasu, grę naprawdę uwielbiałam :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooooooooo! Kolejny tom jednej z moich ulubionych serii!

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...