Strony

środa, 3 lipca 2013

Wyprawa w Góry Księżycowe - Mark Hodder [zapowiedź]


POWRÓT DO SAMEGO POCZĄTKU PRZYGODY!

Jest rok 1863, ale nie ten, który być powinien. Czas bardzo zboczył z kursu i mają miejsce wydarzenia, które doprowadzą do niszczycielskiej wojny światowej. Premier lord Palmerston uważa, że posiadając wszystkie trzy Oczy Naga będzie w stanie wpłynąć na przebieg zdarzeń i uniknąć wielkiej wojny. Już ma w swoich rękach dwa kamienie, ale trzeci musi dla niego zdobyć sir Richard Francis Burton. Dla agenta królewskiego jest to szansa na powrót w Góry Księżycowe, gdzie mógłby podjąć drugą próbę odnalezienia źródeł Nilu. Szyki miesza mu rywal John Hanning Speke, a eskalacja konfliktu może doprowadzić do wojny, której próbuje zapobiec Palmerston!

Zaplątany w sieć przyczyn, skutków i nieuchronności Burton nie zdaje sobie nawet sprawy, o jak wysoką stawkę toczy się gra. Ostateczne starcie nastąpi w Londynie, gdzie w roku 1840 Burton musi stanąć oko w oko z człowiekiem odpowiedzialnym za zamieszanie w czasie – Skaczącym Jackiem!

Trzeci tom przygód Burtona i Swinburne'a stanowi zwieńczenie cyklu, który rozpoczął się "Dziwną sprawą Skaczącego Jacka" i "Zdumiewającą sprawą nakręcanego człowieka".

Mark Hodder – "Wyprawa w Góry Księżycowe" – premiera 30 sierpnia!

4 komentarze:

 1. Fajnie, że jednak to wydadzą. Ostatnio Burton zniknął z działu zapowiedzi i obawiałem się, że jednak zrezygnowali. Swoją drogą ciekawe kto tłumaczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie spotkałam sie nawet z pierwszym tomem, a co dopiero mówić o trzecim, okładka jakoś tak mnie odpycha, raczej podziękuję. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba będzie poszukać dwóch pierwszych części :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie mogę się doczekać :D

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...