Strony

środa, 19 lutego 2014

Dziedzictwo przodków - Suren Cormudian [premiera]


Premiera Dziedzictwo przodków Surena Cormudjana, najnowszej brawurowej postapokalipsy w ramach projektu Dmitrija Glukhovsky’ego Uniwersum Metro 2033.

Od dziś w księgarniach do nabycia powieść Surena Cormudiana zatytułowana Dziedzictwo przodków. Najnowsza postapokalipsa wydawnictwa Insignis, opublikowana w ramach projektu Uniwersum Metro 2033 przenosi czytelnika do Kaliningradu, tuż przy granicy z Polską.

Na tych niegdyś niemieckich ziemiach ocaleli nieliczni. Ich trudnej egzystencji w zniszczonym świecie zagraża dodatkowo bliskość Bałtyku – w jego głębinach skorodowały zatopione niegdyś arsenały broni chemicznej i biologicznej, uwalniając śmiercionośne wyziewy. Ale od morza nadciągnie też inne niebezpieczeństwo… Przybysze, w imię dziedzictwa przodków, gotowi są nieść śmierć i zniszczenie.

Witajcie w mrocznych, skrywających tajemnice III Rzeszy podziemiach Kaliningradu!

Zapraszamy do lektury i odsłuchania fragmentu w niepowtarzalnej interpretacji Krzysztofa Gosztyły.


Linki do fragmentów audio:

Fragment 1
http://youtu.be/ACuhwRUM8GQ

Fragment 2
http://youtu.be/nRioOmZTqnQ

Fragment 3
http://youtu.be/YxC_Xon_Nus


4 komentarze:

  1. Długo omijałem Metro, ale w końcu zacząłem czytać kupionego kiedyś audiobooka "Metro 2033". Powieść Głuchowskiego jest rewelacyjna. Mam nadzieję, że powieści z uniwersum również nie odstają.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja mam tylko dwie główne części Metro, tych w uniwersum wciąż nie, ale cały czas noszę się z uzupełnieniem kolekcji ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ech, musiałbym przeczytać poprzednie części "Metra", żeby w ogóle pomyśleć o tej.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...