Strony

środa, 7 maja 2014

Witajcie w Rosji - Dmitrij Głuchovsky [zapowiedź]Witajcie w Rosji – nowa książka Dmitrija Glukhovsky’ego w sprzedaży już 21 maja!

Nowa, wyczekiwana i zaskakująca książka autora Metra 2033 jest być może pierwszą od wielu lat próbą uczciwego opowiedzenia o Rosji widzianej oczami nowego pokolenia. W kilkunastu błyskotliwych opowiadaniach Glukhovsky wprawnym piórem kreśli alegoryczny portret swojej ojczyzny: państwa, w którym korupcja sięga szczytów władzy, kraju współrządzonego przez oligarchów i podporządkowanego ich interesom.

Z okazji premiery Witajcie w Rosji Dmitry Glukhovsky odwiedzi Polskę – już 28 maja o godz. 18.00 spotka się z czytelnikami w warszawskim salonie Empik przy ul. Marszałkowskiej 116/122. Glukhovsky opowie nie tylko o premierowej książce, ale i o swojej nowej powieści science fiction zatytułowanej FUTU.RE, która w Polsce ukaże się już w czerwcu.

Podczas spotkania nie zabraknie akcentów związanych z przysparzającą pisarzowi największej popularności serią Uniwersum Metro 2033 – w Warszawie Glukhovsky przedstawi autora pierwszego polskiego tytułu w tej bestsellerowej serii.

Wszystkich fanów twórczości Dmitrija Glukhovsky’ego serdecznie zapraszamy na spotkanie w Empiku – zapowiada się naprawdę ciekawie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...