Strony

sobota, 27 września 2014

Konkurs literacki z Andrzejem Pilipiukiem [informacja prasowa]


Któż nie marzy o podróży w nieznane… Andrzej Pilipiuk zabiera swoich czytelników w pełną przygód wyprawę literacką.

Myśleliście kiedyś o tym, jak to jest być Andrzejem Pilipiukiem? Dzień w dzień stwarzać nowe porywające historie, które później czytają tysiące fanów… Zabawmy się razem! Spróbujcie już dziś wejść w skórę naszego autora.

Podróż na Friesland będzie pełna przygód i niebezpieczeństw. Jak potoczy się alternatywna historia bohaterów książki wiedzą tylko czytelnicy, którzy zamienią się w twórców mini opowieści. Losy Zaginionej zależą tylko od Was!

Na You Tube czekają na Was fragmenty najnowszej książki Andrzeja Pilipiuka przeczytane klimatycznym głosem Waldemara Kownackiego.

LINK

Jak dokończylibyście fragmenty książki? Jakie mroczne, zabawne i pełne przygód zdarzenia czekają bohaterów Zaginionej?

Kombinujcie, twórzcie i nadsyłajcie swoje opowiadania, teraz bowiem wszystko leży w Waszych piórach! A czeka nie lada nagroda – najlepsze opowiadania nagrodzimy publikacją antologii w promocyjnym ebooku opublikowany przez Fabrykę Słów na stronie wydawnictwa.

Oto zasady zabawy:

1. Należy zapoznać się z wybranym filmem opublikowanym na You Tube i Facebooku Fabryka Słów oraz dopisać do niego zakończenie w formie mini opowiadania.

2. Jeden uczestnik może nadesłać tylko jedno opowiadanie o objętości 6 stron znormalizowanego maszynopisu (Times New Roman, wielkość czcionki - 12, odstęp między wersami 1,5).

3. Mini opowiadanie należy wysłać mailem na adres konkursy@fabrykaslow.com.pl w tytule umieszczając informację: Podróż na Friesland wraz z numerem filmu.

4. Nagrodą w konkursie jest publikacja wybranych przez Fabrykę Słów mini opowiadań w postaci promocyjnym ebooka na stronie www.fabrykaslow.com.pl i Facebooku Fabryka Słów.

5. Po zakończeniu konkursu organizator ogłasza zwycięzców na Facebooku i kontaktuje się z nimi mailowo.

6. Wysłanie opowiadania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie tekstu przez Fabrykę Słów w celach promocyjnych.

7. Zastrzegamy prawo wstrzymania publikacji w przypadku nadesłania zbyt małej ilości tekstu.

8. Zabawa trwa do 08.10.2014r. do północy. Wielki finał w Andrzejki – 31.10.2014r

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...