Strony

wtorek, 18 listopada 2014

Zlot Fanów Dory Wilk [informacja prasowa]Aneta Jadowska odwiedzi warszawski Empik, by spotkać się czytelnikami heksalogii o policjantce-wiedźmie.

Porywająca dyskusja z autorką o dziewięciu życiach, tajemnice Anety Jadowskiej ujawnione przez największych fanów, cosplayowy konkurs z wyjątkowymi nagrodami i piosenka napisana specjalnie dla Dory - to wszystko i jeszcze więcej - 20. listopada!

Premierowe spotkanie - najnowsza i zarazem ostatnia część niezwykłych przygód Dory:

Na wojnie nie ma niewinnych

20 listopada 2014 r.

Godzina: 18:00

Prowadzenie: Jakub Kukla

Empik Arkada, al. Jana Pawła II 82, Warszawa


Aneta Jadowska


Nie interesują jej małe wyzwania – skoro już spełnia się dziecięce marzenia o pisaniu powieści, nie ma powodu, by się ograniczać.

Tak powstała sześciotomowa seria o Dorze Wilk, toruńskiej policjantce-wiedźmie. Nie lubi bezczynności i nudy, więc kończąc prace nad heksalogią, już obmyśla kolejne powieści.

Czyta wszystko co jej wpadnie w ręce, uwielbia seriale kryminalne i muzykę rockową. Byłaby dziś frontmanką kapeli rockowej, gdyby nie została obdarzona słuchem wystarczająco dobrym, by wiedzieć, że za grosz nie potrafi śpiewać.

Gdyby miała 9 żywotów jak kot, mogłaby zrealizować fantazje o zawodach idealnych: byłaby policjantką, dziennikarką, aktorką, szalonym naukowcem... Ale że na stanie posiada pojedynczy żywot, zajmuje się pisaniem, a jej bohaterowie przeżywają przygody, których starczyłoby na 9 żyć.


Bestsellerowa seria Anety Jadowskiej


Oto Dora Wilk – policjantka i wiedźma w jednym. Do obu stron osobowości podchodzi śmiertelnie poważnie, przez co ma ręce pełne roboty i podwójną porcję kłopotów.

Dora Wilk robi co musi i nie zamierza pokornie czekać, aż wypełnią się boskie wyroki. Czas wyciągnąć miecz i rozciągnąć kilka mięśni, bo jeden pierzasty tyłek jest wart przetrzepania. A wściekłej wiedźmy nie powstrzyma nawet Abbadon. Dora, z właściwym sobie wdziękiem, musi posprzątać cały ten magiczny bałagan, zanim ktoś przeprowadzi naprawdę morderczy test białej rękawiczki. A że od mopa woli glocka i miecz... nie obejdzie się bez przelania krwi!
Wielkie zamknięcie cyklu

Na wojnie nie ma niewinnych

6. tom przygód Dory Wilk


Nucąc "Burn, burn, burn" Dora podpali świat, by przysmażyć tych, którzy zasłużyli na poznanie ciemnej strony panny Wilk. Gdy dawni sprzymierzeńcy pokazują prawdziwą twarz, liczyć można tylko na aroganckiego księcia wampirów...

Dora Wilk robi co może, by przestrzegać zasad. Jednak kiedy ktoś uderza w to, co dla niej najcenniejsze, wówczas zapomina o regułach
i odbezpiecza broń. Bo tylko idiota nie wie, że dla przyjaciół Dora jest w stanie zrobić wszystko.

Varg w niewoli, Fany w tarapatach, a Bruno dostanie to, na co zasłużył.
1 komentarz:

  1. Super, że taki zlot się odbędzie, jednak nie czytałam jeszcze tych książek, ani miejsce zlotu nie jest dla mnie idealne, więc niestety się nie pojawię. :)
    Pozdrawiam cieplutko,
    Raven Stark
    http://ravenstarkbooks.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...