Strony

poniedziałek, 15 czerwca 2015

Smocze łuski - Richard A. Knaak [zapowiedź]


Już w środę (17.06) premiera kolejnej książki z serii Diablo!

W zeszłym roku do księgarń trafił pierwszy tom wyczekiwanej trylogii „Diablo. Wojna grzechu” autorstwa Richarda A. Knaaka – cyklu opartym na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej grze Blizzard Entertainment. A już za tydzień, 17 czerwca, na fanów serii czekać będzie druga część zatytułowana „Smocze łuski”.

„Smocze łuski” to opowieść o Uldyzjanie, który tym razem, zdeterminowany, by zniszczyć kult Trójcy, nie podejrzewa nawet, że Inarius, tajemniczy Prorok Katedry Światłości, dyskretnie wspiera go w tym dziele. Inarius obsesyjnie pragnie przywrócić Sanktuarium utraconą świetność, wykorzystuje więc Uldyzjana w rozgrywce przeciwko swemu odwiecznemu wrogowi. Jednak do niebezpiecznej gry, w której każdy pragnie osiągnąć swój własny cel, przystępuje również Lilith – niegdyś kochanka Inariusa. I ona zamierza wykorzystać Uldyzjana i z jego nieświadomą pomocą zmienić wszystkich w armię nefalemów – istot podobnych bogom, potężniejszych niż demony i anioły.

Wydawnictwo Insignis zaprasza do przeczytania fragmentu książki! Obszerny fragment książki czytelnicy znajdą pod adresem: www.bit.ly/diablo-II-fragment.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...