Strony

wtorek, 5 stycznia 2016

Połącz kropki z Insignis - Arcydzieła i Zwierzęta [zapowiedź] 
Już 13 stycznia na rynku pojawią się dwie wyjątkowe pozycje wydawnictwa Insignis. Tego jeszcze nie było! Aż 1000 kropek do połączenia na każdym z wyjątkowo dużych rysunków (ok. 25x35 cm) o niespotykanym poziomie szczegółowości! Łącząc kropki w książce Thomasa Pavitte’a poczujesz się artystą – twoja kreska odda detale, cienie, rysy twarzy i pozostałe subtelności słynnych arcydzieł malarstwa! 


Odkryj w sobie artystę i zamień swój dom w galerię sztuki dzięki temu fenomenalnemu wydaniu 1000x POŁĄCZ KROPKI. ARCYDZIEŁA. Ten zbiór łamigłówek stworzony przez artystę grafika Thomasa Pavitte’a spodoba się miłośnikom sztuki w każdym wieku. Znajdziesz tu dwadzieścia słynnych dzieł przekształconych w zbiory 1000 kropek, których połączenie zajmuje przyjemnie dużo czasu. Wyjątkowy styl Pavitte’a w powiązaniu z jednymi z najwspanialszych arcydzieł sprawia, że łamigłówki oprócz funkcji czysto rozrywkowej mogą też pełnić rolę dekoracyjną.
W dobie rozrywek dziecięcych przeznaczonych dla dorosłych, z dumą prezentujemy 1000x POŁĄCZ KROPKI. ZWIERZĘTA. Thomas Pavitte stworzył wyjątkowy zbiór łamigłówek składających się z 1000 kropek, których połączenie zajmuje przyjemnie dużo czasu. Jego wyjątkowy styl w powiązaniu z urokiem wspaniałych zwierząt sprawia, że uzyskane dzieła oprócz funkcji czysto rozrywkowej mogą też pełnić rolę dekoracyjną.


1 komentarz:

  1. Zdaję sobie sprawę z tego, że wiele osób uważa tego typu publikacje za głupotę i stratę czasu, ale ja podziwiam artystów, którzy tworzą takie książki. Podziwiam też osoby, które odprężają się przy łączeniu kropek. Ja zostanę chyba jednak przy kolorowankach, chociaż nie wykluczam, że w końcu sięgnę po któreś kropki. Czemu nie.

    Pozdrawiam,
    Po Książkach Mam Kaca

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...