Strony

środa, 24 lutego 2016

Jesienna Republika - Brian McClellan [zapowiedź]

KOLEJNY I OSTATNI JEDNOCZEŚNIE TOM TRYLOGII MAGÓW PROCHOWYCH


W niesamowitym świecie, gdzie miesza się magia z technologią, kto stanie przeciwko tym, którzy kontrolują proch i kule?

Stolica upadła...

Tamas wraca do ukochanego kraju. Jednak po raz pierwszy w historii stolica została przejęta przez okupantów. Jego syn zaginął, sojusznicy są nie do odróżnienia od wrogów, obiecane wsparcie nie nadciąga.

Armia podzielona…

Wojna z Kezem trwa. Przez brak zdecydowanych i twardych przywódców, armia Adro zwraca się przeciw sobie. Inspektor Adamat, skuszony obietnicami odnalezienia porwanego syna, zostaje wciągnięty w sam środek nowego buntu.

Cała nadzieja w jednym…

Taniel Dwa Strzały ścigany przez ludzi, o których niegdyś myślał jak o przyjaciołach, jest jedyną nadzieją na wyjście z wojny bez totalnego zniszczenia...
 

INNI O KSIĄŻCE

„Pełna napięcia fabuła, niezapomniani bohaterowie, gra o coraz wyższe stawki i magia: mnóstwo magii! To nie tylko najlepsza pozycja z gatunku czarnoprochowej fantasy jaką czytałem, ale też najbardziej wciągająca. Brian McClellan to prawdziwy mistrz”
Brent Weeks, autor bestsellerów z listy New Tork Timesa

„Brian McClellan zafundował nam prawdziwie wybuchową wizję wokół doskonale skonstruowanej fabuły. Będziemy czytali jego opowieści jeszcze przez długie, długie lata”
Sam Skyes


BRIAN McClELLAN

Mieszka w Cleveland, Ohio z żoną, dwoma psami i kotem. Posiada też od 6000 do 60 000 pszczół miodnych (w zależności od pory roku). Jest zapalonym graczem gier wideo i czytelnikiem epickich powieści historycznych.

Jego hobby to robienie domowych dżemów z jagód i pielęgnacja pszczół w ich przytulnych ulach.

Zachęcony do pisania przez rodziców, zaczął od opowiadań i nowel jako starszy nastolatek. Po pierwszych sukcesach zapisał się na kurs kreatywnego pisania na Uniwersytecie Brighama Younga. To tu poznał Brandona Sandersona, który wspomógł wysiłki Briana w spisywaniu znaków, jak dziś uważa, bardziej, niż powinien. W listopadzie 2011 Obietnica krwi i dwa sequele zostały sprzedane na aukcji w Orbit Books. Od tego momentu zaczęła się międzynarodowa kariera McClellana i rosnące grono zachwyconych czytelników.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...