Strony

środa, 2 sierpnia 2017

Premiera: Arthas. Przebudzenie króla Lisza - Christie Golden
Pozycja obowiązkowa dla fanów serii World of WarCraft. Kim był niegdyś Król Lisz, dziś ucieleśnienie zła, władca Plagi nieumarłych, pan runicznego Ostrza Mrozu, wróg wszystkich wolnych ludów? Jak to się stało, że zwykły człowiek stał się jedną z najmroczniejszych postaci w historii świata Azeroth?

Na długo przed tym, jak jego dusza stała się jednością z duszą orkowego szamana Ner’zhula, Król Lisz był Arthasem Menethilem, zręcznym szermierzem, a wkrótce i świetnym wojownikiem, pierwszym w linii sukcesji do tronu Lordaeronu i gorliwym paladynem zakonu Srebrnej Dłoni, zakochanym w Jainie Proudmooore.

Kiedy wszystkiemu, co ukochał, zagroził legion nieumarłych, Arthas wyruszył na poszukiwania potężnego runicznego ostrza, które pozwoliłoby mu ocalić ojczystą krainę. Jednak cena za panowanie nad tą bronią była dopiero początkiem drogi ku potępieniu, która zaprowadziła go na północne pustkowia Mroźnego Tronu – tam przypadł mu w udziale najmroczniejszy z losów.

Powieść „World of WarCraft: Arthas. Przebudzenie króla Lisza” to fantastyczna okazja do rozbudowania wiedzy o o postaciach i wydarzeniach z uniwersum WoW. Wydawcą kolejnej książki osadzonej w świecie wykreowanym przez firmę Blizzard jest wydawnictwo Insignis.
 
Tłumaczenie:  Dominika Repeczko
Tytuł oryginału: World of WarCraft: Arthas: Rise of the Lich King
Oprawa: miękka
Wymiary: 140x209mm
Liczba stron: 368
ISBN: 978-83-65743-25-1
Data wydania: 02/08/2017

1 komentarz:

  1. Już od dawna mi się marzy przeczytać serię książek z WoW'a, ale póki co niestety zostaje to tylko marzeniem :(

    mlwdragon.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...