Strony

czwartek, 3 sierpnia 2017

Premiera: Fałszywy pocałunek - Mary E. Pearson


Niewątpliwie warto było czekać. Tutaj nie ma miejsca na nudę, a historia od początku kryje szereg niedopowiedzeń. Ciekawość czytelnika wzrasta, wyobraźnia pracuje, gdy wkracza w świat zupełnie inny niż te, które znamy już z powieści tego gatunku. Autorka odbiega od schematów, w jej przestrzeni poruszamy się wśród Cyganów, indiańskich zwyczajów – i nie tylko.

Główna bohaterka − księżniczka Lia − jest pierwszą córką domu Morrighanów, królestwa przesiąkniętego tradycją, poczuciem obowiązku i opowieściami o minionym świecie. W dniu swojego ślubu ucieka, uchylając się od swej roli – pragnie wyjść za mąż z miłości, a nie w celu zapewnienia sojuszu politycznego. Ścigana przez licznych łowców, znajduje schronienie w odległej wsi, gdzie rozpoczyna nowe życie. Gdy do wioski przybywa dwóch przystojnych nieznajomych, w Lii rodzi się nadzieja. Nie wie, że jeden z nich jest odtrąconym księciem, a drugi to zabójca. Wszędzie czai się podstęp. Lia jest bliska odkrycia niebezpiecznych tajemnic i jednocześnie odkrywa, że się zakochuje.

Wielowątkowość, tajemnica, zgrabnie wykreowana intryga, a wszystko to na tle odmiennych kulturowo narodów i różnorodnych pejzaży.

Ponad 300 000 egzemplarzy sprzedanych w USA!

Tłumaczenie: Emilia Skowrońska
Oprawa: miękka
Ilość stron: 544
Format: 125x195 mm
Data wydania: 03.08.2017

3 komentarze:

  1. Boje się schematyczności... ale pewnie w wolnej chwili przeczytam.

    Bookeater Reality

    OdpowiedzUsuń
  2. Troszkę straszą opinie na GR, ale mimo to mam ochotę przeczytać ten tytuł ;)
    Zakładka do Przyszłości

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...